Aktualności

 • Centrum Handlowe "Jakub" zaprasza do skorzystania z oferty wolnych lokali do wynajęcia.
  Na wszystkie pytania otrzymacie Państwo odpowiedź dzwoniąc pod numer telefonu
  +48 783 920 995

   

  baner.jpg

   

  NISKI  PARTER:

  1. Lokal T 01 - lokal o powierzchni 104,8 m2, mieszczący się na niskim parterze, w części byłego TOMKA.  Jest to duży przestronny lokal, mieszczący się bezpośrednio przy wejściu głównym od strony Wysokiej Bramy.   

  pdf_icon_small.gifPobierz rzut

  2. Lokal J 06 - lokal o powierzchni 50 m2, mieszczący się na niskim parterze, w części JAKUB, wejście oddzielne od Wysokiej Bramy. Wcześniej w lokalu  prowadzona była działalność handlowa.

  pdf_icon_small.gif Pobierz rzut

  3. Lokal J 04 – lokal o powierzchni 50 m2, mieszczący się na niskim parterze, w części JAKUB, wejście oddzielne od szczytu Placu Jedności słowiańskiej lub od strony ul. Św. Wojciecha. Wcześniej w lokalu  prowadzona była działalność usługowa – usługi krawieckie.

  pdf_icon_small.gif Pobierz rzut

   

  I  PIĘTRO:

  1.Lokal T 13 - lokal o powierzchni 34,30 m2, mieszczący się na I piętrze, w części byłego TOMKA. Jest to  przestronny lokal, do którego można wejść wejściem głównym od strony Wysokiej Bramy oraz wejściem od strony ul. 11 Listopada.

  pdf_icon_small.gif Pobierz rzut

   

  II  PIĘTRO:

  1. Lokal T 22 – lokal o powierzchni 57 m2, mieszczący się na II piętrze, w części byłego TOMKA. Jest to  przestronny lokal, do którego można wejść wejściem głównym od strony Wysokiej Bramy oraz wejściem od strony ul. 11 Listopada. Lokal sąsiaduje z dużym sklep sprzedaży podręczników CENTRUM  PODRĘCZNIKÓW.

  pdf_icon_small.gif Pobierz rzut

  2. Lokal J 31 – lokal  o powierzchni 32 m2 (pok. 212), mieszczący się na II piętrze, w części JAKUB. Lokal wykorzystywany był na biuro przez szkołę nauki jazdy. Wejście do budynku i lokalu od strony ul. Św. Wojciecha.

  pdf_icon_small.gif Pobierz rzut

  3. Lokal J 24 – lokal  o powierzchni 16,10 m2 (pok. 213), mieszczący się na II piętrze, w części JAKUB. Lokal wykorzystywany był na biuro przez szkołę nauki jazdy. Wejście do budynku i lokalu od strony ul. Św. Wojciecha.

  pdf_icon_small.gif Pobierz rzut

  4. Lokal J 26 – lokal  o powierzchni 19,10 m2 (pok. 214), mieszczący się na II piętrze, w części JAKUB. Lokal wykorzystywany był na biuro przez szkołę nauki jazdy. Wejście do budynku i lokalu od strony ul. Św. Wojciecha.

  pdf_icon_small.gif Pobierz rzut